ATC-2000H

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Konwertery
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.

ATC-2000H

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
ATC-2000H jest to konwerter umożliwiający dostęp do portu szeregowego (RS-232/422/485) z dowolnego komputera sieci lokalnej, a przy udostępnieniu IP w internecie również z każdego komputera na świecie, podłączonego do Internetu. Pełni on również rolę serwera portów szeregowych. Komunikacja odbywa się za pomocą protokołów TCP, UDP, DHCP i innych. Dostępne jest oprogramowanie umożliwiające utworzenie w komputerze PC wirtualnego portu szeregowego i dostęp do szeregowego interfejsu konwertera ATC-2000 dołączonego w dowolnym miejscu sieci tak jak do lokalnego portu COM tego komputera. Po stronie interfejsów RS-232/422/485 prędkość transmisji wyniesie nawet 230,4 KBPS. Jednocześnie konwerter ten charakteryzuje się szerokim zakresem zasilania: 9-60Vdc.

Features
  • gniazdo DB-9 męskie od strony RS-232
  • 6 zaciskowy terminal dla RS-422/485 oraz zasilania
  • gniazdo RJ-45 Ethernet
  • wirtualny port szeregowy dla Windows OS
  • zabezpieczenie przeciw-przepięciowe 600W
  • prędkość transmisji do 230,4 KBPS
  • obsługa protokołów TCP/IP, UDP, DHCP , PPPoE, Dynamic DNS
  • zasilanie 9-60V
  • łatwy montaż
  • zastosowanie m.in. w systemach SCADA, CNC, medycynie, fabrykach, automatyce przemysłowej, budynkowej

Kategorie powiązane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Wbudowny sterownik Ethernet / Internet, μPAC-7186EX z firmwarem Modbus/TCP, RS-232, RS-485, CPU 80MHz
Wbudowny sterownik Ethernet / Internet, μPAC-7186EX z firmwarem Modbus/TCP,...
Cechy produktu
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU,10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K Flash and 64MB Flash Disk, 1x RS-232, 1x RS-485, RoHS
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU,10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K F...
Cechy produktu
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K Flash, 1xRS-232, 1xRS-485, z wyświetlaczem
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Programowalny sterownik internetowy, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 640K SRAM, 512K Flash, 1x RS-232, 1x RS-485
Programowalny sterownik internetowy, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 640K SRAM, 512K...
Cechy produktu
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K Flash, 1x RS-232, 1x RS-485
Programowalny sterownik automatyki, 80MHz CPU, 10/100 Ethernet, 512K SRAM, 512K ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 100BASE-FX, wt -40°C+70°C, IP-50, jednomodowy, DIN rail, wall mount
Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 100BASE-FX, wt -40°C+70°C...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fs-SC-30

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Rodzaj montażu
Rodzaj switcha
Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt -40°C+70°C, IP-50, wielomodowy, DIN rail, wall mount
Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fm-SC-2

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj montażu
Rodzaj switcha
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »