ATC-277MM

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Konwertery
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485

ATC-277MM

Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
ATC
Konfiguracja produktu Zwi
Zestaw do monta簑: Nie wybrano Rozwi

ATC-277MM jest to konwerter multi-modowy zapewniaj帷y szybk transmisj danych na dystansie nawet do 4 km za pomoc kabla 鈍iat這wodowego, odpornego na zak堯cenia zewn皻rzne. Wyposa穎ny jest w interfejsy RS-232/422/485 i wspomaga dzia豉nie nawet jednocze郾ie dw鏂h z tych standard闚.

Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Napi璚ie wyj軼iowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Serwer, Wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Ser...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet...
Cechy produktu
Modu zdalnego zarz康zania ze strumieniowym przesy豉niem g這su, 400MHz CPU, 1x RS-232, 1x RS-485, 100Base-T RJ-45
Modu zdalnego zarz康zania ze strumieniowym przesy豉niem g這su, 400MHz CPU, 1x R...
Cechy produktu
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Przemys這wy Serwer Video MPEG4, CPU 400MHz, 32MB SDRAM, ethernet, NTSC 320x240 @ 120fps, PAL 352x288 @ 100fps, 1x RS-232, 100base-tx
Przemys這wy Serwer Video MPEG4, CPU 400MHz, 32MB SDRAM, ethernet, NTSC 320x240 @...
Cechy produktu
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Serwer port闚 szeregowych, 1x 100base-TX, RJ-45, 1x RS-232/RS485/RS422, monta na szynie DIN
Serwer port闚 szeregowych, 1x 100base-TX, RJ-45, 1x RS-232/RS485/RS422, monta n...
Cechy produktu

SE5001

Konwerter
Konwertery
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), RS-232/422/485, IP-50, D-Sub, Terminal Block
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), RS-232/422/485, IP-50, D-Sub, Term...
Cechy produktu
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »