ATC-277MM

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Konwertery
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485

ATC-277MM

Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
ATC
Konfiguracja produktu Zwi
Zestaw do monta簑: Nie wybrano Rozwi

ATC-277MM jest to konwerter multi-modowy zapewniaj帷y szybk transmisj danych na dystansie nawet do 4 km za pomoc kabla 鈍iat這wodowego, odpornego na zak堯cenia zewn皻rzne. Wyposa穎ny jest w interfejsy RS-232/422/485 i wspomaga dzia豉nie nawet jednocze郾ie dw鏂h z tych standard闚.

Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj, zabezpieczenie przeciwprzepi璚iowe 1000 V
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj, zabezpieczenie przeciwprzepi璚iow...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj...
Cechy produktu
Konwerter RS-232 na RS-422
Konwerter RS-232 na RS-422...
Cechy produktu
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj.  Zabezpieczenie przeciwprzepi璚iowe 1000 W.
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj. Zabezpieczenie przeciwprzepi璚io...
Cechy produktu
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj. Zabezpieczenie przeciwprzepi璚iowe 600 W.
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj. Zabezpieczenie przeciwprzepi璚iow...
Cechy produktu
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,...
Cechy produktu
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacj...
Cechy produktu
Konwerter Wi-Fi (802.11b/g) na RS-232/422/485(opcjonalnie)
Konwerter Wi-Fi (802.11b/g) na RS-232/422/485(opcjonalnie)...
Cechy produktu

ATC-1000WF

Konwerter
Komunikacja bezprzewodowa
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Typ konwertera
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, 64KB pami璚i na stron web
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, ...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych...
Cechy produktu
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »