ATC-277SM

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Konwertery
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485

ATC-277SM

Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
ATC
Konfiguracja produktu Zwi
Zestaw do monta簑: Nie wybrano Rozwi

ATC-277SM jest to konwerter jednomodowy zapewniaj帷y szybk transmisj danych na dystansie nawet do 20 km za pomoc kabla 鈍iat這wodowego, odpornego na zak堯cenia zewn皻rzne. Wyposa穎ny jest w interfejsy RS-232/422/485 i wspomaga dzia豉nie nawet jednocze郾ie dw鏂h z tych standard闚.

Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Przemys這wy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy, montowanie na szynie DIN
Przemys這wy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy,...
Cechy produktu

EF23

Modu przemys這wy
Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Typy 鈍iat這wodu
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 2x 100Base-FX, 4x RS232, 2x RS422/485
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 2x 100Base-FX, 4x RS232, 2x RS422/485...
Cechy produktu
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232/RS485
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232...
Cechy produktu
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, FC
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mo...
Cechy produktu
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232/RS485
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232...
Cechy produktu
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 2x 100Base-FX singlemode, 4x RS232, 2x RS422/485
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy, 2x 100Base-FX singlemode, 4x RS232, 2x RS422...
Cechy produktu
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, SC
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mo...
Cechy produktu
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, ST
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mo...
Cechy produktu
Switch przemys這wy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielomodowy
Switch przemys這wy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielom...
Cechy produktu
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS-60

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Switch przemys這wy, niezarz康zalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jednomodowy, wielomodowy, z陰cze ST
Switch przemys這wy, niezarz康zalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jedn...
Cechy produktu

EH2305

Modu przemys這wy
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, 陰cze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, 陰cze FC/SC/S...
Cechy produktu
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, 陰cze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, 陰cze FC/SC/ST; 4...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/1000FX(Fm)/1000FX(Fs), jednomodowy, wielomodowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/10...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »