ATC-277SM

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Konwertery
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485

ATC-277SM

Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
ATC
Konfiguracja produktu Zwi
Zestaw do monta簑: Nie wybrano Rozwi

ATC-277SM jest to konwerter jednomodowy zapewniaj帷y szybk transmisj danych na dystansie nawet do 20 km za pomoc kabla 鈍iat這wodowego, odpornego na zak堯cenia zewn皻rzne. Wyposa穎ny jest w interfejsy RS-232/422/485 i wspomaga dzia豉nie nawet jednocze郾ie dw鏂h z tych standard闚.

Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, Wbudowany interfejs USB, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wej軼ia analogowe na pr康 sta造
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, Wbudowany interfejs USB
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wej軼ia analogowe na pr康 sta造, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 2 wyj軼ia cyfrowe, 2 wyj軼ia przeka幡ikowe
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS-60

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), wielomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FC

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze ST), wielomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FT

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »