ATC-3000

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 32-bit RISC (NP7/9 series), 32MB RAM, DB9-DTE (Male), 1 x RJ-45, 10Base-T or 100Base-TX, 9-24 VDC@500mA——100mA

ATC-3000

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 32-bit RISC (NP7/9 series), 32MB RAM, DB9-DTE (Male), 1 x RJ-45, 10Base-T or 100Base-TX, 9-24 VDC@500mA——100mA
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
ATC-3000 to serwer portów szeregowych 3 w 1 (RS-232/422/485). ATC-3000 jest zaprojektowane do połączenia urządzeń RS-232/422/485 do sieci Ethernet.
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Serwer, Wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Ser...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, 64KB pamięci na stronę web
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy...
Cechy produktu
Konwerter TCP/IP na RS-232, do wbudowania, CPU 100MHz, 100base-TX, windows, linux, TCP, IP, UDP, TELNET, ARP, SMTP
Konwerter TCP/IP na RS-232, do wbudowania, CPU 100MHz, 100base-TX, windows, linu...
Cechy produktu

ATC-2000M

Konwerter
Moduł do wbudowania
Konwertery
Kompatybilny system
Interfejsy
Cechy urządzenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
8-kanałowy moduł wyjść cyfrowych oraz 14-kanałowy moduł wejść cyfrowych (modbus)
8-kanałowy moduł wyjść cyfrowych oraz 14-kanałowy moduł wejść cyfrowych (modbus)...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet...
Cechy produktu
Przemysłowy konwerter Ethernet 1000base-TX na Światłowód 1000base-FX/1000BaseSX/LX/LHX/ZX, jednomodowy, wielomodowy, slot SFP, montowanie na szynie DIN
Przemysłowy konwerter Ethernet 1000base-TX na Światłowód 1000base-FX/1000BaseSX/...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »