skasuj filtry close
Filtrowanie ( Kategoria: Ethernet przemysłowy ) Zwiń
Wyświetlane 1 do 20 (z 41)
produktów/stronę
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4 sloty Gigabit SFP, 24 porty 10/100Base-T(X), 4 sloty rozszerzeń 100Base, zasilanie 24VDC, 48VDC, 110VDC, 110VAC/220VAC/220VDC, temperatura pracy od -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C, 24DC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2018-06-22
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »