Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 5x 10/100BaseTX RJ-45
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 8 portowy switch ethernetowy 10/100 Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 5-portowy przemysłowy switch ethernetowy, 5x 10/100BaseTX RJ-45, F/H duplex, połączenie MDI/MDI-X, WT-40+75
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny gigabitowy switch Ethernetowy, 5 x 10/100/1000 Base-T
Negocjuj
Karta produktu
Switch przemysłowy, 6x 10/100 base-TX Fast
Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny, 8-portowy, przemysłowy ethernet swich 10/100 Mbps PoE(PSE)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, 6x 10/100Base-T/Tx
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x RJ-45 10/100Base-TX, MAC address, VID, VLAN priority, IPv4 ToS, IPv6 DSCP, TCP, UDP, Windows XP, Vista
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch Ethernetowy, 8x 10/100/1000 Base-T RJ-45, zasilanie: +12 ~ 48 VDC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch Ethernetowy, 8x 10/100/1000 Base-T RJ-45, zasilanie +10 VDC ~ +30 VDC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny wielomodowy switch 4-portowy przemysłowy 10/100 Base-T(X) z 100 Base-FX Fiber
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 8x 10/100 Base-T(X), 1x światłowodowy port 100 Base-FX (złącze ST)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy PoE, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x port światłowodowy (RoHS), wielomodowy, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 5-portowy przemysłowy switch ethernetowy, 5x 10/100 Base-T(X) RJ-45, F/H duplex, połączenie MDI/MDI-X
Negocjuj
Karta produktu
SICOM3024-24T Zarządzalny switch 24×100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy DIN-Rail, 8x100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy 5x 10/100Base-T/Tx, obudowa IP67
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2017-09-22
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »