skasuj filtry close
Filtrowanie ( Kategoria: Jednomodowe ) Zwiń
Wyświetlane 1 do 25 (z 25)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, 6x 10/100Base-T/Tx
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, FC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, ST
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, 6x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, 6x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Switch przemysłowy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielomodowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy, 4x 10/100BaseT(X) RJ-45,1x optyczny port 100 Base-FX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy, 4x 10/100 Base-T(X), 1x podwójny port optyczny 100 Base-FX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny jednomodowy switch przemysłowy, 8x 10/100BaseT(X), 1x światłowodowy port 100 Base-FX (SC)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny jednomodowy 4-Portowy switch przemysłowy, 4x 10/100M, 1x port światłowodowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny jednomodowy switch przemysłowy, 4x 10/100BaseT(X) RJ-45, 2x światłowodowy port 100 Base-FX (SC)
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 8x 10/100Base-TX RJ45, pojedyńcze źródło zasilania 18-72VDC/13-51VAC
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 8x 10/100Base-TX RJ45, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45, 2x 100BaseFX jednomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 4-portowy przemysłowy switch ethernetowy, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x port światłowodowy (RoHS), jednomodowy 30Km, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 4-portowy przemysłowy switch ethernetowy, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x port światłowodowy (RoHS), jednomodowy 60Km, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 7x 10/100Base-TX RJ45, 1x 100BaseFX jednomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45, 3x 100BaseFX jednomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 7x 10/100Base-TX RJ45, 1x 100BaseFX wielomodowy, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45, 3x 100BaseFX wielomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45, 2x 100BaseFX wielomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T(X) RJ-45, 1x 100Base-FX jednomodowy, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wejścia zasilania
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2019-11-27
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »