Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 5x 10/100BaseTX RJ-45
Negocjuj
Karta produktu
Komputer przemysłowy NPE X1000, Cortex A53 1.2GHz, Linux, 4x DI, 4x DO, do 24x Relay, do 48x AI/AO, do 76x DIO, do 10xRS-232/485, CAN, do 3x Ethernet, 1-Wire, 2x USB, HDMI, 3G/LTE, GPRS, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, ZigBee, LoRa, NB-IoT HDMI, 6 slotów kart rozszerzeń, WT, router, serwer portów szeregowych, bezwentylatorowy, PLC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny 5-portowy przemysłowy switch ethernetowy, 5x 10/100BaseTX RJ-45, F/H duplex, połączenie MDI/MDI-X, WT-40+75
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3 sloty Gigabit SFP, 6x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Modułowy zarządzalny switch ethernetowy, warstwa 3, 48x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24 porty 10/100Base-T(X) z łączem M12, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100/1000Base-T(X), gniazdo RJ45; 20x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/SC/ST, 4x 10/100Base-T(X) RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, szyna DIN, temperatura pracy -40+85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 8 portów 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 6 portów 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) złącze M12, temperatura pracy -40 do 85 C, bezwiatrakowa obudowa
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100/1000Base-T(X), gniazdo RJ45; 20x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/SC/ST, 4x 10/100Base-T(X) RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2017-09-21
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »