I-2533CS CR

Konwerter
Porty szeregowe
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232

I-2533CS CR

Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232
ICPDAS

I-2533CS jest to konwerter, który mo瞠 przekazywa sygna CAN/鈍iat這wód lub 鈍iat這wód/CAN. I-2533CS posiada jeszcze trzy cechy.
D逝go嗆 kabla sieciowego nie zmniejsza pr璠ko軼i transmisji danych w sieci CAN-Bus. Oznacza to, 瞠 ca趾owita d逝go嗆 sieci mo瞠 zosta zwi瘯szona.
B陰d magistrali w jednej sieci nie wp造nie na funkcjonowanie innej sieci CAN.
Dwie sieci CAN mog si ze sob 陰czy niezale積ie od pr璠ko軼i transmisji danych.


Oprócz I-2533 w zestawie znajdziemy równie narz璠zia za pomoc których u篡tkownik mo瞠 zdefiniowa szybko嗆 transmisji i dowolnie konfigurowa filtry powiadomie. U篡cie I-2533 w dwóch sieciach CAN z ró積ymi pr璠ko軼iami transmisji, pozwoli zmniejszy obci捫enia magistrali w sieci, która ma nisk pr璠ko嗆 przesy逝.

Podobne produkty
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wej軼ia zasilania
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-S

Konwerter
Konwertery
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓, IP-50, jednomodowy, DIN rail, wall mount
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fs-SC-30

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Rodzaj monta簑
Rodzaj switcha
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wej軼ia zasilania
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-M

Konwerter
Konwertery
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/LX/LHX/ZX, jednomodowy, wielomodowy, slot SFP, montowanie na szynie DIN
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓, IP-50, wielomodowy, DIN rail, wall mount
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fm-SC-2

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj monta簑
Rodzaj switcha
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232...
Cechy produktu

I-2533CS-B CR

Konwerter
Porty szeregowe
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232...
Cechy produktu

I-2533CS-A CR

Konwerter
Porty szeregowe
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS...
Cechy produktu

I-2533

Konwerter
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »