JBC382F3E-4300UB

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Interfejsy graficzne
Rozszerzenia
Cechy urządzenia
Gniazdo sieciowe
Inne
Porty szeregowe
Rodzaj switcha
Porty USB
Dostępność:
produkt dostępny
Komputer typu barebone, INTEL® Haswell ULT i5-4300U, 2 x SO-DIMM (DDR3-1333/1600Mhz Max 16GB), 2 x HDMI, 2 x RJ45 (I211AT + I218LM Gigabit LAN), 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 4 x COM, 1 x Mini PCI-E (Half-size), bezwentylatorowy, montaż na ścianie

JBC382F3E-4300UB

Komputer typu barebone, INTEL® Haswell ULT i5-4300U, 2 x SO-DIMM (DDR3-1333/1600Mhz Max 16GB), 2 x HDMI, 2 x RJ45 (I211AT + I218LM Gigabit LAN), 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 4 x COM, 1 x Mini PCI-E (Half-size), bezwentylatorowy, montaż na ścianie
Jetway
Konfiguracja produktu Zwiń
mSATA MLC : brak Rozwiń
dysk 2.5 SATA SSD MLC: brak Rozwiń
Pamięc RAM 1600: brak Zwiń
Jetway JBC382F3E-4300UB to mini-komputer typu barebone z procesorem INTEL® Haswell ULT i5-4300U z 2 slotami na pamięć RAM o prędkości 1333 Mhz albo 1600 Mhz, slot na dysk 2.5” SATA oraz m-SATA SSD (Mini PCI-E) . W podstawie sprzęt nie zawiera pamięci RAM ani nośnika danych.
Podobne produkty
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, ...
Cechy produktu
Komputer kompaktowy, MSTI PDX-1000 1GHz, 512MB DDR2, 1x Ethernet 10/100, 3x USB, SD slot, 1x D-Sub, bezwentylatorowy
Komputer kompaktowy, MSTI PDX-1000 1GHz, 512MB DDR2, 1x Ethernet 10/100, 3x USB,...
Cechy produktu

eBox-3350MX

Komputery przemysłowe
Komputer, Sterownik PLC
Kompatybilny system
Interfejsy
Interfejsy graficzne
Dysk
Inne
Komunikacja bezprzewodowa
Cechy urządzenia
Typ urzadzenia
Szybkość procesora
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Porty USB
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szaf...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C, 24DC
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szaf...
Cechy produktu

SICOM2024M-24T

Moduł przemysłowy
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj montażu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/S...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x...
Cechy produktu
Komputer typu barebone, INTEL® Bay Trail-M N2930 SoC Processor, 1 x SO-DIMM slot (Max to 8GB), 2 x HDMI, 2 x RJ45 (Giga LAN), 3 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x COM (Support RS232/422/485 & 5V/12V), 1 x half size Mini PCI-E slot, bezwentylatorowy, montaż na ścianie
Komputer typu barebone, INTEL® Bay Trail-M N2930 SoC Processor, 1 x SO-DIMM...
Cechy produktu

JBC320U93(W)-2930-B(S)

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Interfejsy graficzne
Rozszerzenia
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Rodzaj switcha
Rodzaj modułu do wbudowania
Porty USB
Komputer kompaktowy, Intel Celeron M 1.0GHz, DDR2 DIMM do 2GB, 1x kieszeń 2.5" SATA HDD, 1x VGA, 6x RS-232, 6x USB, 2x 1000base-TX RJ45, 1x Audio, 1x PS/2, 1x LPT, 2x 32 bit/33 MHz PCI, bezwentylatorowy, WT-10+45, DC
Komputer kompaktowy, Intel Celeron M 1.0GHz, DDR2 DIMM do 2GB, 1x kieszeń 2.5" S...
Cechy produktu
Komputer kompaktowy, Intel Pentium M / Celeron M do 2.0GHz, DDR2 DIMM do 2GB, 1x kieszeń 2,5" SATA HDD, 1x VGA, 6x RS-232, 6x USB, 2x 1000base-TX RJ45, 1x Audio, 2x PS/2, 1x LPT, 2x 32 bit/33 MHz PCI, bezwentylatorowy, WT-10+45, DC
Komputer kompaktowy, Intel Pentium M / Celeron M do 2.0GHz, DDR2 DIMM do 2GB, 1x...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »