KIEN1005-5T-220VAC

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj montażu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy

KIEN1005-5T-220VAC

Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
KYLAND
Produkty z serii KIEN1005 to proste, niezarządzalne switche ethernetowe, zaprojektowane specjalnie do zastosować przemysłowych. Dzięki technologii plug-and-play uruchamiają się bardzo szybko. KIEN-5T-220VAC jest wyposażony w 5 portów 10/100Base-T(X) z gniazdami RJ45.


Cechy produktu:
  • 5 portów 10/100Base-T(X) z gniazdami RJ45, obsługa QoS
  • Przepustowość backplane - 1G
  • Kontrola burz broadcastowych
  • Spełnia standard wymagań EMC4
  • Aluminiowa budowa, brak wiatraka
  • Temperatura pracy: -40 do 85 C
  • Instalacja na szynie DIN
  • Współczynnik ochrony IP40
Podobne produkty
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szaf...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C, 24DC
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szaf...
Cechy produktu

SICOM2024M-24T

Moduł przemysłowy
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj montażu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, single mode, łącze FC/SC/S...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: single mode, łącze FC/SC/ST; 4...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x ...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »