KODT2200B-2M

Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 2 pary portów światłowodowych, multi mode, łącze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485

KODT2200B-2M

Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 2 pary portów światłowodowych, multi mode, łącze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
KYLAND
KODT2200-2S-FC jest urządzeniem do przesyłania danych w telefonii ethernetowej w celu kontrolowania procesów przemysłowych. Wyposażony jest w dwa porty światłowodowe 100Base-FX multi mode, łącze FC/SC/ST, 4 porty szeregowe RS-432 i 2 porty RS422/485, zasilanie: 12VDC, 24VDC, 48VDC, 110VDC, 220VAC/220VDC, temperatura pracy -40 do 85 stopni C.
Podobne produkty
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze ST, wielomodowy
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze S...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, multimode, ST
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, multimode...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet 10 Base-T na światłowód 10 Base-FL, złącze ST
Konwerter Ethernet 10 Base-T na światłowód 10 Base-FL, złącze ST...
Cechy produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze ST, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze ST
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu
Zarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 6x 10/100 Base-T, 2x porty światłowodowe 100 Base-FX (ST), metalowa obudowa
Zarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 6x 10/100 Base-T, 2x porty światłowo...
Cechy produktu

MSM-508FT

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 4x10/100M RJ-45, 1x multimodowy port światłowodowy ST, zasilanie: AC85~230V
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 4x10/100M RJ-45, 1x multimodowy por...
Cechy produktu

NS-115FT-AC

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 4x10/100M RJ-45, 1x multimodowy port światłowodowy ST, zasilanie: DC10~30V
Niezarządzalny 5-portowy switch Ethernetowy, 4x10/100M RJ-45, 1x multimodowy por...
Cechy produktu

NS-115FT

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 4 pary portów światłowodowych, multi mode, łącze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 4 pary portów światłowo...
Cechy produktu

KODT2200B-4M

Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Switch przemysłowy, niezarządzalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jednomodowy, wielomodowy, złącze ST
Switch przemysłowy, niezarządzalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jedn...
Cechy produktu

EH2305

Moduł przemysłowy
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST...
Cechy produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 7x 10/100Base-TX RJ45,  1x 100BaseFX wielomodowy, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 7x 10/100Base-TX R...
Cechy produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45,  3x 100BaseFX wielomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX R...
Cechy produktu
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX RJ45,  2x 100BaseFX wielomodowe, podwójne wejścia zasilania 9-36 VDC i 18-72VDC/13-51VAC, Do wyboru są złącza światłowodowe : FC, SC lub ST
9-portowy niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 100M, 6x 10/100Base-TX R...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »