Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Przemysłowy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy, montowanie na szynie DIN
Negocjuj
Karta produktu
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze SC, jednomodowy
Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze ST, wielomodowy
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wejścia zasilania
Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter CAN/Światłowód, posiada certyfikat RoHS, RS-232
Negocjuj
Karta produktu
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter Ethernet na port światłowodowy single mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter Ethernet 10 Base-T na światłowód 10 Base-FL, złącze ST
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze ST, roszerzony zakres temperatur pracy
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze ST
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomodowy, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, wielomodowy, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomodowy, złącze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Negocjuj
Karta produktu
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze SC, wielomodowy
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2019-11-07
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »