Ethernet przemysłowy - Konwertery, Switche, Serwery przemysłowe

Kompleksowe rozwiązania na przemysłową sieć Ethernet

W kategorii Ethernet przemysłowy znajdziecie Państwo gamę przemysłowych switchy, konwerterów światłowodowych oraz serwery portów szeregowych. Umożliwią one zbudowanie kompleksowej sieci szkieletowej, zapewniając komunikację z newralgicznymi punktami systemu. Struktura takiej sieci może być zbudowana zarówno za pomocą standardowych przewodów miedzianych, jak i z użyciem światłowodów (co umożliwia komunikację urządzeń oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów).

Aktywne urządzenia sieci Ethernet w wykonaniu przemysłowym posiadają wiele przydatnych właściwości. Szyna DIN ułatwia ich montaż, a szeroki zakres napięć zasilających pozwala na elastyczne stosowanie dostępnego źródła zasilania.

Nie bez znaczenia jest także olbrzymi zakres temperatur pracy takich urządzeń, umożliwiający niezawodną pracę urządzeń zarówno przy siarczystych mrozach jak i w szafach bezpośrednio narażonych na letnie promienie słońca.

Najważniejszą jednak właściwością jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji, jaki zapewniają. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia do sieci typu Ethernet przemysłowy stosowanych w środowisku telekomunikacyjnym i automatyce przemysłowej.

Optic