Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku w zakresie doradztwa i opiniowania na rynku usług medycznych. Potrzebą tego rynku było zarządzanie i przetwarzanie informacji więc innowacyjne rozwiązania informatyczne oparte na internecie stały się podstawą naszej działalności. Stąd, w 2007 roku postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą TechBase oferującą produkty automatyki najnowszej generacji. Trzeba przyznać, że jest to partner na którym można polegać. Zamówienia realizuje sprawnie, pomocy technicznej udziela w sposób klarowny, fachowy i ciągły. Jako serwis internetowy posiadający tak szeroki wachlarz produktów, firma TechBase zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.


Maciej Skrzypek
FBC Robert Janiec

Po raz pierwszy na firmę TechBase natknąłem się prawie rok temu. Od tego czasu udało mi się lepiej poznać to przedsiębiorstwo. Firma realizuje zamówienia bardzo szybko, udziela profesjonalnych informacji i pomaga w doborze odpowiednich produktów. Chwalę sobie również serwis gwarancyjny wraz z możliwością wypożyczania sprzętów na testy. Jestem przekonany, że nasza współpraca jeszcze bardziej się zacieśni.

Mariusz Tokarczyk
Silcon HOLDING Sp. z o.o.

Jako firma tworząca oprogramowania na zlecenie, bardzo ważne są dla nas kompetencje TechBase. Serwis ten dysponuje szeroką gamą specjalistycznych i niestandardowych produktów, które chętnie wykorzystujemy w naszych projektach. Jesteśmy również usatysfakcjonowani sposobem realizacji zamówienia - doświadczona i wykwalifikowana kadra znacznie przyśpiesza cały proces. Otrzymywaliśmy na bieżąco wszelkie informacje związane z płatnościami, fakturowaniem i wysyłką. Dział techniczny udzielił nam wszelkich potrzebnych informacji i rozwiał nasze wątpliwości dotyczące specyfikacji oferowanych produktów. Z czystym sumieniem polecamy firmę TechBase!

Electronic Power & Market Sp. z o.o.
Andrzej Buszynski

Pierwszy kontakt z firmą TechBase nawiązałem w listopadzie 2009 roku. Od tego momentu rozpoczęła się nasza bliska i bardzo owocna współpraca.
Na bieżąco zapoznaje się z ofertą i składam zamówienia ponieważ wiem, że mogę liczyć na szybką i pewną realizację mojego zakupu. W razie wystąpienia problemów z implementacją produktów do tworzonych systemów klient może liczyć na pomoc kompetentnej kadry technicznej. Usługi TechBase chwalę sobie również dlatego, że w momencie wystąpienia drobnych usterek w jednym z produktów, firma nad wyraz sprawnie przeprowadziła działania reklamacyjne.
Gorąco polecam!

Jarosław Sołtysiak
JSSERWIS Systemy Automatyki

Szczególnie cenimy sobie to, że ceny produktów są widoczne po zalogowaniu - to znacznie skraca czas doboru modułów i projektowania systemu pomiarowego! Wart docenienia jest również dział techniczny - błyskawicznie odpowiadający na wszelkie nurtujące nas pytania. Jesteśmy ukontentowani Państwa usługami i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.

Dariusz Jarocki
ATLAS-SOLLICH Z.S.E.

Uważam, że portal a2s.pl dysponuje bardzo szerokim asortymentem nowoczesnych rozwiązań w zakresie pomiarów i sterowania w automatyce. Mile zaskakuje bardzo fachowa pomoc i sprawna realizacja zamówienia, która nastąpiła w terminie podanym przez Dział Obsługi Klienta.

Mariusz Wojciechowski
MARKOMP

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferowanych przez firmę TechBase produktów. Proces składania zamówienia okazał się być prostym i niezwykle funkcjonalnym, dzięki czemu cała realizacja przebiegła sprawnie i bez jakichkolwiek opóźnień.
Dodatkowo warto zaznaczyć, że firma dysponuje bardzo profesjonalnym działem technicznym, który na bieżąco udzielał nam wszelkich niezbędnych informacji.

Przemysław Wrześniewski
Zakład Usług Technicznych
"INSTEL"

Jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi oferowanej przez firmę Techbase. Jasny i przejrzysty serwis www pozwala zdobyć on-line wszystkie niezbędne informacje o produktach. Firma świadczy również profesjonalne wsparcie techniczne, które jest dla nas niezbedne podczas realizacji projektów.
Szczególnie zadowoleni jesteśmy z radiomodemów pracujących w pasmie 433 MHz, które sprawdzają się radiowej sieci Modbus RTU w trudnym hutniczym środowisku.

Adam Bartoszek
Starszy specjalista ds. sieci i sterowania
Wydział Informatyki, Automatyki i Łączności

Firma TechBase jest naszym dostawcą konwerterów MBus I-7188E1-ML instalowanych w węzłach bezpośredniego rozdziału czynnika grzewczego. Zadaniem urządzenia jest komunikacja z licznikami energii cieplnej KAMSTRUP, dla których jest masterem (protokół MBUS).
Odczytane dane udostępnia następnie do stacji nadrzędnej z wykorzystaniem protokołu MODBUS TCP/IP. Dla stacji nadrzędnej jest slave’m, lokalnie pełniąc rolę konwertera protokołów. Pracuje wykorzystując własne i dzierżawione łącza Ethernet.
Praca konwerterów jest bezawaryjna w pełni zgodna z pierwotnymi założeniami technicznymi. Obecnie zainstalowanych jest 40 konwerterów.

Mariusz Niedźwiedzki
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tarnowie

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy - Firma TechBase Sp. z o.o. to godny polecenia partner handlowy. Odpowiada nam sposób, w jaki firma komunikuje sie z klientami – zespół pracowników to osoby kompetentne, potrafiące udzielić rzeczowej porady. Odpowiedzi na nasze zapytania, kierowane do Państwa w rozmowie telefonicznej, czy też drogą mailową, uzyskiwaliśmy maksymalnie w ciągu 24 godzin.
W przypadkach, gdy przedmiot naszego zapytania nie mieścił się w Państwa bieżącej ofercie, prosiliście o przedłużenie terminu odpowiedzi, na zasadzie – nie ma rzeczy niemożliwych, lub wręcz wskazywaliście możliwy sposób realizacji zamówienia, co jest rzadkością w dobie „pogoni za klientem”.

Wiesław Bochenek
Dyrektor ds. Infrastruktury Teleinformatycznej
E-Telbank Sp. z o.o.

I am very satisfied with your co-operation. It went very smoothly with the orders. You allso have a god service mind when we contacted you.

Martin Persson
IT-department
FlexTours

Drill-Lab Sp z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze współpracuje z firmą TechBase Sp z o.o. od 2004 roku. Fachowa obsługa, terminowość dostaw i kompetentna pomoc techniczna zdecydowała o naszym wyborze TechBase, jako dostawcę modułów I-7188EXD i M-7017, które stanowią integralną część naszego produktu DL-DAS, zaawansowanego technologicznie systemu pomiaru i rejestracji parametrów technologicznych wierceń naftowych.
Z wykorzystaniem DL-DAS realizujemy z powodzeniem usługi serwisowe na głębokich wierceniach naftowych, prowadzonych dla PGNiG S.A., lidera poszukiwań złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w Polsce.

Paweł Georgiczuk
Drill-Lab Sp z o.o.

Jesteśmy zadowolenie z poziomu obsługi reprezentowanej przez firmę TechBase Sp. z o.o., która dzięki sprawnej i rzetelnej obsłudze zamówień dała się poznać, jako partner godny współpracy.
Urządzenia, których jesteście dla nas Państwo dostawcą, wykorzystujemy jak części do budowy automatyki urządzeń wchodzących w skład systemów parkingowych, takich jak automaty wjazdowo wyjazdowe, stanowiska rozliczeniowe.

Dawid Biernat
DEJW - Systemy Prkingowe

Odpowiada nam jakość usług, świadczonych przez Zespół a2s.pl. Możemy zawsze liczyć na fachowe doradztwo oraz sprawną realizację zamówienia.

Dariusz Bednarz
ELAUTEC S.C.


Szeroka oferta Katalogu a2s.pl, to produkty, które doskonale sprawdzają się w realizowanych przez nas projektach. Wysoka jakość w połączeniu z szybką dostawą i atrakcyjną ceną to cecha profesjonalnego dostawcy, jakim jest firma TechBase.

Piotr Dworak
Conel Sp. z o.o.

Katalog a2s.pl to profesjonalny serwis internetowy – szeroka baza produktów oraz szybka realizacja zamówień.

Aleksander Kempa
CSN-Stanel Automatyka Sp. z o.o.

Mamy przyjemność zarekomendować firmę TechBase Sp. z o.o., jako solidnego i rzetelnego partnera, którego wyróżnia szybka reakcja na zapytania, profesjonalne doradztwo techniczne, wykwalifikowana kadra pracowników oraz bogata oferta produktów.
Naszym zadaniem jest to dostawca godny polecenia, który w sposób kompleksowy podchodzi do obsługi swoich klientów. Odpowiada na rzeczywiste potrzeby, oferując wysokie standardy współpracy oraz profesjonalne podejście.

Przemysław Gralak
"CAMSAT" - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Współpracuję z Waszą firmą od ponad roku i każde zamówienie jest realizowane natychmiast. Zawsze też mogę liczyć na profesjonalne doradztwo przy doborze oferowanych przez Was urządzeń. Zakupiony sprzęt pracują stabilnie w różnych środowiskach klimatyczno - temperaturowych, w cyklu pracy 360/7/24. Firma godna polecenia.

Multicon Zdzisław Ćwiek
Computer & Electronic Security Solutions

Firma oferuję szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach, na pochwałę zasługuje fachowość konsultantów, szybki termin dostawy większości produktów, zakupione moduły sprawują się bez zarzutu. Polecam współpracę z firmą TechBas.

Robert Markowski

Zamówienie zostało szybko zrealizowane, ponad to otrzymaliśmy wszelkie niezbędne informacje i pomoc techniczną. Katalog a2s.pl to zespół fachowców godnych polecenia.

Marcin Włosek
Bytomska Spółka Informatyczna COIG-4 Sp. z o.o.

Serwis godny polecenia – profesjonalne podejście do klienta oraz bogata oferta produktów.Krzysztof Kacprzyński
Elektrotermex Sp. z o.o.

Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie – otrzymaliśmy wszelkie niezbędne informacje. Jesteśmy zadowoleni z urządzeń oraz zaoferowanego wsparcia działu technicznego.

Michał Fic
SKF Systemy Kas Fiskalnych

Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz pełne wsparcie techniczne, oto co charakteryzuje firmę TechBase.

Andrzej Lachwski

Naszym zdaniem firma TechBase jest dostawcą godnym polecenia, który w sposób kompleksowy podchodzi do obsługi swoich klientów. Odpowiada na rzeczywiste potrzeby, oferując wysokie standardy współpracy oraz profesjonalne podejście.


Piotr Łupiński
E-DAN Usługi Informatyczno-Elektroniczne Piotr Łupiński
http://www.e-dan.pl/

TechBase to rzetelny partner handlowy. Dzięki profesjonalnej obsłudze, nasze zamówienia zawsze realizowane były terminowo, zaś zakupiony sprzęt sprawdzał się znakomicie w realizowanych przez firmę projektach.

Janusz Gębala
"AGINEX" - PPHU

Portal a2s.pl jest dla mnie obecnie jedynym miejscem, gdzie mogę znaleźć szeroką ofertę podzespołów do akwizycji danych. Po wielokrotnych porównaniach cen z innymi firmami, nie tracę już czasu na szukanie najlepszej oferty cenowej. TechBase dostarcza mi największy wybór, najniższe ceny i elastyczną obsługę. Jedyna uwaga, to więcej informacji o czasie i sposobie realizacji zamówienia.

Dziękujemy za uwagi zawarte w ankiecie – Zespół a2s.pl

Paweł Popowicz
ITS Paweł Popowicz

Łatwy dostęp do informacji, dobra komunikacja z firmą – w pełni profesjonalna obsługa zamówień.

Dariusz Chorążewicz
Mobitex

Podczas realizacji zamówienia w Katalogu a2s.pl uzyskałem wszelkie niezbędne informacje i pomoc. Niestety błędny adres przesyłki opóźnił realizację zamówienia. Napotkałem również pewne trudności podczas składania zamówienia. Jednocześnie uważam za dobry pomysł przeprowadzanie ankiet, w których można ocenić pracę zespołu a2s.pl

Dziękujemy za uwagi zawarte w ankiecie – Zespół a2s.pl

Rafał Pernal
And-Tech Pernal Rafał

Zamówienie zostało sprawnie i szybko zrealizowane ze względu na łatwy proces składania zamówienia. Obsługa techniczna udzieliła wsparcia w zakresie zamawianych urządzeń.

Andrzej Koch
PROSTER

Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i w terminie podanym przez Dział Obsługi Klienta. Jeszcze nie korzystałem z pomocy technicznej.M.Mrówczyński, W.Robiński,

Nie korzystałem dotąd z pomocy technicznej, ale wkrótce na pewno skorzystam. Zamówienia są realizowane przez zespół a2s bardzo sprawnie, a sam proces ich składania jest prosty i funkcjonalny.
Andrzej Abraszewski
TBS Zgierz Sp. z o.o.

http://www.tbs.zgierz.pl

Proces składania zamówienia jest dla mnie łatwy, realizację zamówienia oceniam dobrze, podobnie jak w innych serwisach internetowych. Termin realizacji oraz dostawa zgodna z informacjami podanymi przez Dział Obsługi Klienta. Jestem także zadowolony z udzielonej mi porady przez Dział Techniczny.


Mirosław Mentel
PUH DRACO Sp. z o.o.

Jestem zadowolony z obsługi technicznej oraz ze sprawnej realizacji mojego zamówienia.


Tomasz Janik
GREENCOMP


Zamówienie zostało sprawnie i szybko zrealizowane ze względu na łatwy proces składania zamówienia. Obsługa udzieliła mi pomocy technicznej.

Zdzisław Ćwiek
Multicon

http://multicon.sopot.com.pl

Firma posiada bardzo duży wybór urządzeń automatyki, które mogą znaleźć zastosowanie w obiektach typu "inteligentny dom".
Procedura składania zamówień, jest wyjątkowo prosta, a dodatkowo ujęto w niej szereg ułatwień umożliwiających realizacje zamówień w różnych konfiguracjach.
Należy podkreślić, że czas realizacji zamówień jest bardzo krótki, a dodatkowo można liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Działu Technicznego firmy, w przypadku wątpliwości lub konieczności ustalenia szczegółów.

ADK GROUP
http://www.adk-automatyka.pl
http://www.inteligentny-dom.org.pl

Otrzymałem niezbędne informacje i pomoc Działu Technicznego z czego jestem bardzo zadowolony. A czas realizacji zamówienia był krótki ze względu na łatwą procedurę składania zamówienia.

Marcin Włosek
Bytomska Spółka Informatyczna COIG-4 Sp. z o.o.


Otrzymałem niezbędne informacje i pomoc Działu Technicznego z czego jestem bardzo zadowolony. A czas realizacji zamówienia był krótki ze względu na łatwą procedurę składania zamówienia.

Piotr Łupiński
E-DAN Usługi Informatyczno-Elektroniczne

http://www.e-dan.pl

Otrzymałem niezbędne informacje i pomoc Działu Technicznego z czego jestem bardzo zadowolony. A czas realizacji zamówienia był krótki ze względu na łatwą procedurę składania zamówienia.

Dariusz Bednarz
Elautec s.c.


Nie korzystałem dotąd z pomocy technicznej, ale wkrótce na pewno skorzystam. Zamówienia są realizowane przez zespół a2s bardzo sprawnie, a sam proces ich składania jest prosty i funkcjonalny.

Aleksander Kempa
CSN-Stanel automatyka sp. z o.o.


Obsługa udzieliła mi pomocy technicznej a zamówienie zostało sprawnie i szybko zrealizowane.Artur Tarczyński
PPHU MARCIN


Od 25 lat nasza firma świadczy rozwiązania w takich dziedzinach jak elektroenergetyka, metalurgia, przemysł chemiczny oraz telekomunikacja. Staramy się pracować z najlepszymi. Firma TechBase wykazała się wysokim profesjonalizmem. Zamówienia, które złożyliśmy zostały szybko i sprawnie zrealizowane. Proces składania zamówienia jest prosty i jednocześnie funkcjonalny. Dużą zaletą firmy jest także udzielana profesjonalna pomoc techniczna. Przy współpracy z firmą TechBase spełnimy wymogi naszych klientów.


Piotr Sikorski
MIKRONIKA


W branży morskiej na pierwszym miejscu stawia się bezpieczeństwo, a co za tym idzie wykorzystanie najnowszych technologii. Firma TechBase jest jedną z tych firm, które oferują najnowsze rozwiązania w dziedzinie automatyki i elektroniki. Jako aktywny klient jesteśmy zadowoleni z nawiązanej współpracy. Urządzenia dostarczone przez dystrybutora działają bez zarzutu, a pomoc techniczna udzielana przed sprzedażą jest kompletna i satysfakcjonująca. Firma bardzo sprawnie i profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień, a samo ich składanie nie jest skomplikowane. Firmę TechBase, jak również zespół a2s można uznać za profesjonalny.


Artur Kościów
Centrum Techniki Okrętowej SA

http://www.cto.gda.pl

Współpracę z firmą TechBase oceniam bardzo dobrze. Elektroniczny katalog artykułów jest przejrzysty, proces składania zamówienia - prosty. Zamówienia realizowane są szybko i sprawnie, o procesie realizacji klient informowany jest na bieżąco. Dział wsparcia technicznego nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. TechBase to partner godny polecenia.


Marek Hajduk
HAJ-TECH

http://www.haj-tech.pl

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy jaką udało mi się nawiązać z Firmą TechBase Sp. z o.o.. Jest to godny polecenia partner handlowy. Otrzymałem wszelkie niezbędne informacje i pomoc techniczną, które pomogły mi podjąć decyzję o zakupie urządzeń. Sposób składania zamówienia jest prosty. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i bez komplikacji. Indywidualne podejście do każdego klienta świadczy o profesjonalizmie firmy.


Jacek Szymczyk
Proeltech System


Współpraca z firmą TechBase to dla mnie przyjemność. Bardzo szybki i sprawny proces realizacji zamówienia. Prosty, intuicyjny i funkcjonalny jest także sam proces składania zamówienia. Firma posiada bogatą ofertę produktów. Indywidualne podejście do każdego klienta świadczy o jej profesjonalizmie.


Wiesław Rec
Zakład Usług Technicznych MegaTech

Jako Firma specjalizujemy się w realizacji zadań związanych z projektowaniem, wykonawstwem oraz konserwacją instalacji elektroenergetycznych i teletechnicznych jesteśmy zadowoleni ze współpracy jaką udało nam się nawiązać z dystrybutorem urządzeń z dziedziny automatyki, elektroniki i informatyki – Firmą TechBase. Nasze zamówienie zostało zrealizowane bez żadnych problemów. Sam proces składnia zamówienia jest prosty. W każdej chwili mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc techniczną oraz informacje udzielne przez techników z zespołu a2s. Firmę TechBase możemy bez żadnych obaw polecić innym.


Grzegorz Bujanowski
RS-SYSTEM Sp. z o.o.


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, jaka udało mi się nawiązać z firmą TechBase. Śmiało mogę polecić firmę innym, ponieważ podczas składnia zamówienia otrzymałem niezbędne informacje oraz profesjonalną pomoc techniczną w doborze sprzętu. Proces składania zamówienia jest prosty. Zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane. Firma TechBase świadczy usługi najwyższej jakości.


Zbigniew Pokrywka
FPK COVER

Już wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy TechBase. Zamówienia, które złożyliśmy zostały sprawnie i bardzo profesjonalnie zrealizowane. Proces składania zmówienia jest prosty i funkcjonalny. Dużą zaletą firmy są także Newslettery. Informacje w nich zawarte to nowości na rynku i ciekawe rozwiązania konkretnych problemów. Jako klient i jednocześnie partner firmy jesteśmy zadowoleni z nawiązanej współpracy.


Bogusław Godlewski
Rett-Pol Telewizja przemysłowa & Telekomunikacja

http://rettpol.com.pl/

Firma TechBase Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę produktów. Na pochwałę zasługuje prosty i jednocześnie funkcjonalny sposób składania zamówień oraz szybki termin dostawy urządzeń. Zakupiony sprzęt sprawuje się bez zarzutu. Polecam współpracę z firmą TechBase.


Radosław Bugaj
Z.R.M. Urządzeń Chłodniczych i Mleczarskich s.c.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy jaką udało mi się nawiązać z Firmą TechBase Sp. z o.o. Tworząc systemy inteligentnych budynków znajdujemy produkty nam potrzebne w ofercie firmy TechBase, która rownocześnie dostarcza nam fachowej pomocy technicznej. Indywidualne podejście do każdego klienta świadczy o profesjonalizmie firmy.


Bacom Bartosz Wesołowski
Inteligentne budynki

http://www.bacom.pl
Artykuły w kategorii: O nas Zwiń
Nasi Klienci Nasi Klienci
http://www.e-dan.pl http://www.nester.com.pl http://www.enel-gliwice.pl ...
Czytaj artykuł »
O firmie O firmie
TECHBASE Group Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem urządzeń oraz oprogramowania dla przemysłu. TECHBASE dostarcza rownież...
Czytaj artykuł »
Węzły cieplne w Kołobrzegu
System sterowania i monitorowania węzłów cieplnych w Kołobrzegu Zasilanie budynków w ciepło odbywa się poprzez 215 węzłów cieplnych, z których 191...
Czytaj artykuł »
Zastosowanie radiomodemów z serii ATC
   ZASTOSOWANIE RADIOMODEMÓW ATC-863 W firmie TechBase zaopatrujemy się w radiomodemy ATC-863 w wersji S1 oraz S0. Urządzenia są profesjonalnie...
Czytaj artykuł »
Zbieranie danych pomiarowych
Firma TechBase jest naszym dostawcą urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej...
Czytaj artykuł »
Artykuły w kategorii: Prasa o nas Zwiń
Konwerter RS - Ethernet z serwerem WWW
Konwerter RS - Ethernet z serwerem WWW ,artykuł ukazał się w czasopiśmie APA, 5/2008, s. 92 (aby powiększyć kliknij na miniaturkę)
Czytaj artykuł »
Konwerter z możliwością wizualizacji i rejestracji danych przez www
Konwerter z możliwością wizualizacji i rejestracji danych przez www, artykuł ukazał się w czasopiśmie APA, 10/2008, s. 109 (aby powiększyć kliknij na...
Czytaj artykuł »
Linuxowy komputer przemysłowy NPE-9100
Linuxowy komputer przemysłowy NPE-9100, artykuł ukazał się w czasopiśmie Elektronik, 3/2008, s. 128 (aby powiększyć kliknij na miniaturkę)
Czytaj artykuł »
Miniaturowe komputery eBOX
Miniaturowe komputery eBOX, artykuł ukazał się w czasopiśmie APA, 8/2008, s. 73 (aby powiększyć kliknij na miniaturkę)
Czytaj artykuł »
Modem GSM z wejściami cyfrowymi i wyjściami przekaźnikowymi
Artykuł pod tytułem Modem GSM z wejściami cyfrowymi i wyjściami przekaźnikowymi, ukazał się w czasopiśmie APA numer 11/2008, str. 105 (aby powiększyć...
Czytaj artykuł »
NPE-9201R-EDGE - sterowanie i monitoring przez sieć GPRS/EDGE
Artykuł dotyczący komputera przemysłowego NPE-9201R-EDGE - monitoring i sterowanie przez sieć GPRS/EDGE, ukazał się w miesięczniki APA numer 11/2008,...
Czytaj artykuł »
Przemysłowy switch Ethernetowy z portami RS
Przemysłowy switch Ethernetowy z portami RS, artykuł ukazał się w czasopiśmie APA, 4/2008, s. 90 (aby powiększyć kliknij na miniaturkę)
Czytaj artykuł »
RS232/422/485 na WLAN
RS232/422/485 na WLAN, artykuł ukazał się w czasopiśmie Elektronik, 3/2008, s.133 (aby powiększyć kliknij na miniaturkę)
Czytaj artykuł »
Systemy sterowania i monitorowania węzłów cieplnych w Kołobrzegu
"Napędy i sterowanie" Podstawowym zadaniem Miejskiej Energetyki Cieplnej w Kołobrzegu jest zaopatrywanie...
Czytaj artykuł »
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »