RS-405FT

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Wielomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze ST, 3 porty 10/100 Base-T(X) + 2-porty optyczne Base-FX (RoHS)

RS-405FT

Wielomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze ST, 3 porty 10/100 Base-T(X) + 2-porty optyczne Base-FX (RoHS)
ICPDAS
et-7042 opis eng
RS-405FT jest 5 portowym przemys這wym switchem Ethernetowym (10/100Base-TX) Real-Time Redundant Ring z gniazdem optycznym kt鏎e zabezpiecza transmisje danych dzi瘯i zastosowaniu kabla optycznego odpornego na interferencje ze strony EMI/RFI. Daje to mo磧iwo嗆 transmisji sygna逝 do 2 Km(6,600 ft), i jest to perfekcyjne rozwi您anie dla system闚 gdzie transmisja musi by chroniona przed elektrycznymi przepi璚iami lub korozj chemiczn. RS-405FT pracuje pracuje w trybie half b康z full duplex. W trybie full duplex, odleg這嗆 na jak mo瞠 by wysy豉ny sygna wynosi 2 Km na kablu optycznym 62.5/ 125μm; w trybie half duplex, zasi璕 wynosi 412m na kablu 62.5/ 125μm. RSM-405FC wspiera auto wyb鏎 10/100M oraz funkcje auto MDI /MDIX.

Wbudowana technologia ICP DAS Cyber-Ring kt鏎a pozwala wielu switchom po陰czy si w redundantny pier軼ie. Wykrywa i odzyskuje sprawno嗆 po awarii 陰cz 鈍iat這wodowego lub sta貫go w czasie oko這 50ms – w wielu aplikacjach jest to proces zwarty. Wsparcie dla Modbus/TCP, Modbus/RTU oraz OPC, aplikacja SCADA mo瞠 monitorowa stan portu Ethernet poprzez protok馧 Modbus lub OPC.

RS-405FT posiada dwa gniazda zasilaj帷e kt鏎e mog by pod陰czone jednocze郾ie do 廝鏚e pr康u sta貫go. Je郵i jedno jedno 廝鏚這 zawiedzie, drugie automatycznie dzia豉 jako zapasowe aby zasili the RS-405FT. Posiada tak瞠, wyj軼ie przeka幡ikowe mo瞠 dostarczy sygna ostrzegawczy informuj帷y o awarii zasilania lub awarii po陰czenia internetowego.

cyber ring

Features
  • Ka盥y port wspiera pr璠ko軼i 10/100 Mbps automatyczny wyb鏎
  • Architektura Store-and-forward
  • Full duplex IEEE 802.3x and half duplex backpressure flow control
  • Wysoka pr璠ko嗆 pami璚i 3.2Gbps
  • Pami耩 bufora ramki : 512 Mbit
  • Zintegrowany sinik look-up z dedykowanymi adresami MAC 1 K unicast.
  • Redundantne zasilanie +10 ~ +30V DC
  • Informacja o awarii zasilania poprzez wyj軼ie przeka幡ikowe
  • Temperatura pracy 0蚓 ~ +70蚓
  • Montowane na szynie DIN.
Podobne produkty
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy, montowanie na szynie DIN
Przemys這wy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy,...
Cechy produktu

EF23

Modu przemys這wy
Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Typy 鈍iat這wodu
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS, RS-232...
Cechy produktu

I-2533CS CR

Konwerter
Porty szeregowe
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Switch przemys這wy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielomodowy
Switch przemys這wy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielom...
Cechy produktu
Wielomodowy redundantny Ring Swich, z陰cze ST, 3 porty 10/100 Base-T + 2-porty optyczne 100 Base-FX, metalowa obudowa (RoHS)
Wielomodowy redundantny Ring Swich, z陰cze ST, 3 porty 10/100 Base-T + 2-porty o...
Cechy produktu

RSM-405FT

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Jednomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 porty optyczne 100 Base-FX, metalowa obudowa (RoHS)
Jednomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 porty ...
Cechy produktu

RSM-405FCS

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Wielomodowy redundantny Ring Switch , gniazdo SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 porty 100 Base-FX, metolowa obudowa (RoHS)
Wielomodowy redundantny Ring Switch , gniazdo SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 port...
Cechy produktu

RSM-405FC

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Redundantny Ring Switch Wielomodowy, port SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 porty 100 Base-FX optyczne (RoHS)
Redundantny Ring Switch Wielomodowy, port SC, 3 porty 10/100 Base-T + 2 porty 10...
Cechy produktu

RS-405FC

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Jednomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze SC, 3 porty 10/100 Base-T(X) + 2-porty optyczne 100 Base-FX (RoHS)
Jednomodowy redundantny Ring Switch, z陰cze SC, 3 porty 10/100 Base-T(X) + 2-por...
Cechy produktu

RS-405FCS

Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Rodzaj switcha
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Niezarz康zalny switch przemys這wy, 8x 10/100BaseT(X) RJ-45, 2x 10/100/1000 BaseT(X), jednomodowy, wielomodowy
Niezarz康zalny switch przemys這wy, 8x 10/100BaseT(X) RJ-45, 2x 10/100/1000 BaseT...
Cechy produktu
Switch przemys這wy, niezarz康zalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jednomodowy, wielomodowy, z陰cze ST
Switch przemys這wy, niezarz康zalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jedn...
Cechy produktu

EH2305

Modu przemys這wy
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Ethernet przemys這wy
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Zarz康zalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/1000FX(Fm)/1000FX(Fs), jednomodowy, wielomodowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/10...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/LX/LHX/ZX, jednomodowy, wielomodowy, slot SFP, montowanie na szynie DIN
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/...
Cechy produktu
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS
Konwerter CAN/安iat這w鏚, posiada certyfikat RoHS...
Cechy produktu

I-2533

Konwerter
Interfejsy
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »