SF63-TB-DB-1Fm-SC-2

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj montażu
Rodzaj switcha
Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt -40°C+70°C, IP-50, wielomodowy, DIN rail, wall mount

SF63-TB-DB-1Fm-SC-2

Przemysłowy konwerter portu szeregowego na światłowód, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt -40°C+70°C, IP-50, wielomodowy, DIN rail, wall mount
ATOP
Wielomodowy konwerter portu szeregowego na światłowód. Produkt ten został zaprojektowany do pracy w bardzo wymagających warunkach przemysłowych. Spełnia standardy FCC oraz CE.
Podobne produkty
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu
Zarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 6x 10/100 Base-T, 2x porty światłowodowe 100 Base-FX (SC), metalowa obudowa
Zarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 6x 10/100 Base-T, 2x porty światłowo...
Cechy produktu

MSM-508FC

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 1...
Cechy produktu

SICOM3009-3M-6T

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 24VDC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX: multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x...
Cechy produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, łącze FC/SC/ST...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 1...
Cechy produktu

SICOM3009-2M-6T

Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Zarządzalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 6 portów 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mo...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »