skasuj filtry close
Wyświetlane 1 do 20 (z 228)
produktów/stronę
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, 6x 10/100Base-T/Tx
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny wielomodowy switch 4-portowy przemysłowy 10/100 Base-T(X) z 100 Base-FX Fiber
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny wielomodowy switch przemysłowy, 8x 10/100 Base-T(X), 1x światłowodowy port 100 Base-FX (złącze ST)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy PoE, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x port światłowodowy (RoHS), wielomodowy, złącze SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multimode, 6x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Wielomodowy redundantny Ring Switch, złącze ST, 3 porty 10/100 Base-T(X) + 2-porty optyczne Base-FX (RoHS)
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, FC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2 x 100Base-FX multimode, 6 x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, multimode, ST
Negocjuj
Karta produktu
SICOM3024-2S-16T Zarządzalny switch 16x 100Base-TX, 2x 100Base-FX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, single mode, ST
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T/TX, 1x 100 Base-FX, multimode, SC
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multimode, 6x 10/100Base-T/Tx
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny gigabitowy switch ethernetowy DIN-Rail, 2x1000Base-FX MM, 2x100Base-FX MM, 6x100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, 6x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Niezarządzalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, 6x 10 /100Base-T/TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny gigabitowy switch ethernetowy DIN-Rail, 2x 1000Base-FX MM, 8x 100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy DIN-Rail, 2x100Base-FX MM, 6x100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny gigabitowy switch ethernetowy DIN-Rail, 2x1000Base-FX SM, 2x100Base-FX SM, 6x100Base-TX
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2017-11-21
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »