ZB-2570P

Konwerter
Komunikacja bezprzewodowa
Komunikacja bezprzewodowa
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Typ konwertera
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Typ urządzenia ZigBee
Produkt wycofany z oferty
Konwerter Ethernet / RS-485 / RS-232 na ZigBee, Host, zasięg 700 m

ZB-2570P

Konwerter Ethernet / RS-485 / RS-232 na ZigBee, Host, zasięg 700 m
ICPDAS
Model ZB-2570P to konwerter Ethernet/RS-232/485 do ZigBee. Pozwala na proste, bezprzewodowe podłączanie urządzeń sieciowych i portów szeregowych do sieci ZigBee.
Model ZB-2570P jest w sieci urządzeniem host, zaś ZB-2571P to Slave. Są wyposażone w porty Ethernet, RS-232/485, umożliwiają też wzajemne łączenie ze sobą urządzeń interfejsów Ethernet, RS-232/485. Rozmieszczając w przestrzeni urządzenia ZB-2570P/2571P można tworzyć sieci bezprzewodowe używane tak do monitorowania jak i do kontroli. Do skonfigurowania urządzenia można użyć narzędzia o graficznym interfejsie.
Przykład zastosowania
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania,...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Serwer, Wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Ser...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, 64KB pamięci na stronę web
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych, ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na dwa porty szeregowe RS-232/422/485, wirtualny port ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, wirtualny port szeregowy...
Cechy produktu
Konwerter TCP/IP na RS-232, do wbudowania, CPU 100MHz, 100base-TX, windows, linux, TCP, IP, UDP, TELNET, ARP, SMTP
Konwerter TCP/IP na RS-232, do wbudowania, CPU 100MHz, 100base-TX, windows, linu...
Cechy produktu

ATC-2000M

Konwerter
Moduł do wbudowania
Konwertery
Kompatybilny system
Interfejsy
Cechy urządzenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 8 programowalnych we/wy cyfrowych...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 32-bit RISC (NP7/9 series), 32MB RAM, DB9-DTE (Male), 1 x RJ-45, 10Base-T or 100Base-TX, 9-24 VDC@500mA——100mA
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, 32-bit RISC (NP7/9 series), 32MB RA...
Cechy produktu

ATC-3000

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet/RS-485 / RS-232 na ZigBee (Host)
Konwerter Ethernet/RS-485 / RS-232 na ZigBee (Host)...
Cechy produktu

ZB-2570-T

Konwerter
Komunikacja bezprzewodowa
Komunikacja bezprzewodowa
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Typ konwertera
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Typ urządzenia ZigBee
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »