ATC-1000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Cechy urządzenia
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45

ATC-1000

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
49,03 EUR
209,44 PLN*
Negocjuj
ATC-1000 to tani konwerter umożliwiający podłączenie urządzeń z interfejsem RS232/422/485 do Ethernet’u. Mogą to być wagi, kasy fiskalne, sterowniki PLC itp.

 

Cechy:
  • 3 w 1 - interfejs RS-232/422/485, interfejs portu szeregowego oraz Ethernet 10/100 Mb/s
  • Obsługuje technologie 4- i 2-wire RS-485 z opcją AUTO-SEND™ oraz wbudowanym wyłącznikiem
  • Możliwość podłączenia do przemysłowego źródła zasilania 24 VDC
  • Obsługa konfiguracji IP według adresów MAC
  • Sterownik obsługuje protokół TCP Server / Client, UDP work mode, tryb pracy Pair Connection
  • Łatwy i wielofunkcyjny program konfiguracyjny
  • CE, RoHS
  • Niewielkie wymiary - 95 x 65 x 25 mm
Kategorie powiązane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Serwer portów szeregowych, 1x RJ-45, 2x RS-232/422/485, ICMP, TCP(UDP) / IP, DHCP client,  NTP, DNS, SNMP, SMTP, HTTP, Telnet
Serwer portów szeregowych, 1x RJ-45, 2x RS-232/422/485, ICMP, TCP(UDP) / IP, DHC...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Serwer, Wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Ser...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, wirtualny port szeregowy, TB, DB9, izolowany
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, wirtualny p...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Ethernetowy serwer portów szeregowych z obsługą Modbus TCP/RTU/ASCII, PoE, Auto-MDI/MDIX, 1x 10/100 Base-TX RJ-45, 3-przewodowy RS-232/2-przewodowy RS-485/4-przewodowy RS-422, 1x męskie złącze DB-9
Ethernetowy serwer portów szeregowych z obsługą Modbus TCP/RTU/ASCII, PoE, Auto-...
Cechy produktu
Miniaturowy serwer portów szeregowych do Ethernetu, PoE, Auto-MDI/MDIX, 1x 10/100 Base-TX RJ-45, 1x 3-przewodowy RS-232/2-przewodowy RS-485/4-przewodowy RS-422, 1x męskie złącze DB-9
Miniaturowy serwer portów szeregowych do Ethernetu, PoE, Auto-MDI/MDIX, 1x 10/10...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 4x RS-232/422/485, ICMP, TCP/IP, UDP, DHCP Client, NTP, DNS, SNMP, HTTP, Telnet, SMTP, D-Sub, DIN-Rail
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 4x RS-232/422/485, ICMP, TCP/IP, UDP, DHCP ...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 1x 100base-TX, RJ-45, 1x RS-232/RS485/RS422, montaż na szynie DIN
Serwer portów szeregowych, 1x 100base-TX, RJ-45, 1x RS-232/RS485/RS422, montaż n...
Cechy produktu

SE5001

Konwerter
Konwertery
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), RS-232/422/485, IP-50, D-Sub, Terminal Block
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), RS-232/422/485, IP-50, D-Sub, Term...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »