ATC-1000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Cechy urządzenia
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45

ATC-1000

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
52,03 EUR
230,74 PLN*
Negocjuj
ATC-1000 to tani konwerter umożliwiający podłączenie urządzeń z interfejsem RS232/422/485 do Ethernet’u. Mogą to być wagi, kasy fiskalne, sterowniki PLC itp.

 

Cechy:
  • 3 w 1 - interfejs RS-232/422/485, interfejs portu szeregowego oraz Ethernet 10/100 Mb/s
  • Obsługuje technologie 4- i 2-wire RS-485 z opcją AUTO-SEND™ oraz wbudowanym wyłącznikiem
  • Możliwość podłączenia do przemysłowego źródła zasilania 24 VDC
  • Obsługa konfiguracji IP według adresów MAC
  • Sterownik obsługuje protokół TCP Server / Client, UDP work mode, tryb pracy Pair Connection
  • Łatwy i wielofunkcyjny program konfiguracyjny
  • CE, RoHS
  • Niewielkie wymiary - 95 x 65 x 25 mm
Kategorie powiązane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Kli...
Cechy produktu

ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Inteligentny kontroler alarmów SMS,  GPRS/GSM, trójzakresowy 900/1800/1900 MHz, CPU ARM7 72 MHz, 2x RS-232
Inteligentny kontroler alarmów SMS, GPRS/GSM, trójzakresowy 900/1800/1900 MHz, ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wejścia zasilania
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-S

Konwerter
Konwertery
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Konwerter portu szeregowego RS-232/485 na GPRS
Konwerter portu szeregowego RS-232/485 na GPRS...
Cechy produktu

ATC-W3100G

Konwerter
Modem GSM
Komunikacja bezprzewodowa
Porty szeregowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Konwerter komunikacji USB/CANopen Master
Konwerter komunikacji USB/CANopen Master...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port światłowodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wejścia zasilania
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-M

Konwerter
Konwertery
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, jednomodowy, 1x 100base-fx, 1x 100base-tx, RJ-45, wt
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, jednomodowy, 1x 100base...
Cechy produktu

KOM600-1S-1T

Konwerter
Konwertery
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, wielomodowy, 1x 100base-fx, 1x 100base-tx, RJ-45, wt
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, wielomodowy, 1x 100base...
Cechy produktu

KOM600-1M-1T

Konwerter
Konwertery
Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Inteligentny kontroler alarmów SMS,  GPRS/GSM, 850/900/1800/1900 MHz, 2x RS-232, 1x RS-485, DIN-Rail, Modbus
Inteligentny kontroler alarmów SMS, GPRS/GSM, 850/900/1800/1900 MHz, 2x RS-232,...
Cechy produktu

GT-531

Konwerter
Komputer, Sterownik PLC
Modem GSM
Komunikacja bezprzewodowa
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Typ konwertera
Inne
Typ modułu
Rodzaj montażu
4-Portowy Modbus gateway, 4x RS-232/422/485 (złącze DB-9), 2x RJ-45, DIN-Rail, wt-40+80, Terminal Block, 2KV Isolation
4-Portowy Modbus gateway, 4x RS-232/422/485 (złącze DB-9), 2x RJ-45, DIN-Rail, w...
Cechy produktu
Konwerter PROFIBUS/Światłowód, SC, DIN-Rail, wt -25+75℃
Konwerter PROFIBUS/Światłowód, SC, DIN-Rail, wt -25+75℃...
Cechy produktu

PROFI-2541-SC

Konwerter
Interfejsy
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Rodzaj montażu
RS-232/RS-485/USB to DALI Gateway
RS-232/RS-485/USB to DALI Gateway...
Cechy produktu

DGW-521

Konwerter
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Typ konwertera
Inne
Rodzaj montażu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-...
Cechy produktu
Konwerter PROFIBUS/Światłowód, ST, DIN-Rail, wt -25+75℃
Konwerter PROFIBUS/Światłowód, ST, DIN-Rail, wt -25+75℃...
Cechy produktu

PROFI-2541

Konwerter
Interfejsy
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Rodzaj montażu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »