PDS-220FT

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesoriów
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (złącze ST), wielomodowy

PDS-220FT

Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (złącze ST), wielomodowy
ICPDAS
Wielomodowy programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód. Posiada porty: 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, światłowodowy 100 Base-FX (złącze ST).

Cechy charakterystyczne:
  • Dodaje łączność światłowodową do urządzeń szeregowych
  • "Virtual COM" rozszerza porty COM
  • Virtual COM dla 32-bitowego i 64-bitowego systemu Windows XP/2003/Vista/7
  • Potężny Programowalny konwerter
  • Watchdog timer nadaje się do pracy w trudnych warunkach
  • Ochrona przed odwrotną polaryzacją
  • Serial Port + / -4 kV ESD (Circuit Protection)
  • Kontroler Self-Tuner ASIC na porcie RS-485
  • RoHS bez halogenowe
  • Wbudowany wysokiej wydajności MiniOS7 od ICP DAS
  • Światłowodowy port 100 Base-FX (złącze SC / ST)
  • Dostępna usługa ODM
  • Niskie zużycie energii
  • Wykonane z materiałów ognioodpornych (UL94-V0)
Podobne produkty
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Przemysłowy terminal światłowodowy, 2x 100Base-FX, 4x RS232, 2x RS422/485
Przemysłowy terminal światłowodowy, 2x 100Base-FX, 4x RS232, 2x RS422/485...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Przemysłowy terminal światłowodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232/RS485
Przemysłowy terminal światłowodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232...
Cechy produktu
Przemysłowy terminal światłowodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232/RS485
Przemysłowy terminal światłowodowy, 4x 100Base-FX singlemode, 8x RS232, 4x RS232...
Cechy produktu
Przemysłowy terminal światłowodowy, 2x 100Base-FX singlemode, 4x RS232, 2x RS422/485
Przemysłowy terminal światłowodowy, 2x 100Base-FX singlemode, 4x RS232, 2x RS422...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 4 pary portów światłowodowych, multi mode, łącze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 4 pary portów światłowo...
Cechy produktu

KODT2200B-4M

Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 2 pary portów światłowodowych, multi mode, łącze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
Przemysłowy terminal światłowodowy / portów szeregowych, 2 pary portów światłowo...
Cechy produktu

KODT2200B-2M

Ethernet przemysłowy
Typ urządzenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (złącze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS-60

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesoriów
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (złącze SC), wielomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FC

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesoriów
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (złącze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na światłowód, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Ethernet przemysłowy
Interfejsy
Cechy urządzenia
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesoriów
Typ procesora
Rodzaj switcha
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer portów szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »