ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX

ATC-2000

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
ATC-2000 jest to konwerter umożliwiający dostęp do portu szeregowego (RS-232/422/485) z dowolnego komputera sieci lokalnej, a przy udostępnieniu IP w internecie również z każdego komputera na świecie podłączonego do Internetu. Pełni on również rolę serwera portów szeregowych. Komunikacja odbywa się za pomocą protokołów TCP, UDP, DHCP i innych.
Dostępne oprogramowanie umożliwia utworzenie w komputerze PC wirtualnego portu szeregowego i dostęp do szeregowego interfejsu konwertera ATC-2000 dołączonego w dowolnym miejscu sieci, tak jak do lokalnego portu COM tego komputera. Po stronie interfejsów RS-232/422/485 prędkość transmisji wynosi nawet 230,4 KBPS. Jednocześnie konwerter ten charakteryzuje się szerokim zakresem zasilania: 9-24 Vdc.


Cechy charakterystyczne:
  • gniazdo DB-9 męskie od strony RS-232
  • 6 zaciskowy terminal dla RS-422/485 oraz zasilania
  • gniazdo RJ-45 Ethernet
  • wirtualny port szeregowy dla Windows OS
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 600 W
  • prędkość transmisji do 230,4 KBPS
  • obsługa protokołów TCP/IP, UDP, DHCP , PPPoE, Dynamic DNS
  • zasilanie 9-24 Vdc
  • łatwy montaż
  • zastosowanie m.in. w systemach SCADA, CNC, medycynie, fabrykach, automatyce przemysłowej i budynkowej
Kategorie powiązane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 1x RS-232, Ethernet
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM...
Cechy produktu
Internetowy kontroler komunikacyjny, AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 2x RS-232, 1x RS-485, 4x DI i 4x DO, Ethernet
Internetowy kontroler komunikacyjny, AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 2x...
Cechy produktu
Kontroler komunikacyjny,  AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 3x RS-232, 1x RS-485, Ethernet
Kontroler komunikacyjny, AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 3x RS-232, 1x...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 1x RS-232, 1x RS-485, 1x RS422/485, 4x DI, 4x DO, Ethernet
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM...
Cechy produktu
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 1x RS-232, 1x RS-485, 1x RS422/485, 4x DI, 4x DO, Ethernet, 7 segmentowy wyświetlacz LED
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM...
Cechy produktu
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 1x RS-232, Ethernet, 7-segmentowy wyświetlacz LED
Internetowy kontroler komunikacyjny, CPU AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM...
Cechy produktu
Kontroler komunikacyjny, AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 2x RS-232, 1x RS-485, 4x DI i 4x DO, Ethernet, 5-segmentowy wyświetlacz LED
Kontroler komunikacyjny, AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 2x RS-232, 1x ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »