ATC-2000

Konwerter
Urządzenia ethernetu przemysłowego
Interfejsy
Porty szeregowe
Szybkość procesora
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Napięcie wyjściowe
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX

ATC-2000

Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 100MHz, Zasilanie 9-24 Vdc. Klient, Serwer, Wirtualny port szeregowy, metalowa obudowa, 100Base-TX
ATC
Konfiguracja produktu Zwiń
Zestaw do montażu: Nie wybrano Rozwiń
ATC-2000 jest to konwerter umożliwiający dostęp do portu szeregowego (RS-232/422/485) z dowolnego komputera sieci lokalnej, a przy udostępnieniu IP w internecie również z każdego komputera na świecie podłączonego do Internetu. Pełni on również rolę serwera portów szeregowych. Komunikacja odbywa się za pomocą protokołów TCP, UDP, DHCP i innych.
Dostępne oprogramowanie umożliwia utworzenie w komputerze PC wirtualnego portu szeregowego i dostęp do szeregowego interfejsu konwertera ATC-2000 dołączonego w dowolnym miejscu sieci, tak jak do lokalnego portu COM tego komputera. Po stronie interfejsów RS-232/422/485 prędkość transmisji wynosi nawet 230,4 KBPS. Jednocześnie konwerter ten charakteryzuje się szerokim zakresem zasilania: 9-24 Vdc.


Cechy charakterystyczne:
  • gniazdo DB-9 męskie od strony RS-232
  • 6 zaciskowy terminal dla RS-422/485 oraz zasilania
  • gniazdo RJ-45 Ethernet
  • wirtualny port szeregowy dla Windows OS
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 600 W
  • prędkość transmisji do 230,4 KBPS
  • obsługa protokołów TCP/IP, UDP, DHCP , PPPoE, Dynamic DNS
  • zasilanie 9-24 Vdc
  • łatwy montaż
  • zastosowanie m.in. w systemach SCADA, CNC, medycynie, fabrykach, automatyce przemysłowej i budynkowej
Kategorie powiązane
Podobne produkty
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Serwer/Klient, Wirtualny port szeregowy, 1x 100Base-TX RJ-45
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485, CPU 25MHz, Zasilanie 8-24 Vdc. TCP ...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Serwer, Wirtualny port szeregowy
Konwerter Ethernet TCP/IP na 4 x RS-232/422/485. Zasilanie 9-24 Vdc, Client, Ser...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-60 Vdc. Client, Serwer....
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS485 na Ethernet...
Cechy produktu
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 5x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 8x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-...
Cechy produktu
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP-50
Serwer portów szeregowych, 2x RJ-45, 16x RS-232/422/485, DIN-Rail, wt -20+70, IP...
Cechy produktu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »