KODT2200B-4M

Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy / port闚 szeregowych, 4 pary port闚 鈍iat這wodowych, multi mode, 陰cze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485

KODT2200B-4M

Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy / port闚 szeregowych, 4 pary port闚 鈍iat這wodowych, multi mode, 陰cze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
KYLAND
KODT2200-2S-FC jest urz康zeniem do przesy豉nia danych w telefonii ethernetowej w celu kontrolowania proces闚 przemys這wych. Wyposa穎ny jest w cztery porty 鈍iat這wodowe 100Base-FX multi mode, 陰cze FC/SC/ST, 4 porty szeregowe RS-432 i 2 porty RS422/485, zasilanie: 12VDC, 24VDC, 48VDC, 110VDC, 220VAC/220VDC, temperatura pracy -40 do 85 stopni C.
Podobne produkty
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy single mode, 1 port 100Base-FX single mode, obs逝ga full duplex, 陰cze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, monta 軼ienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy single mode, 1 port 100Base-FX single m...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obs逝ga full duplex, 陰cze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, monta 軼ienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy / port闚 szeregowych, 2 pary port闚 鈍iat這wodowych, multi mode, 陰cze FC/SC/ST, 8x RS-232, 4x RS422/485
Przemys這wy terminal 鈍iat這wodowy / port闚 szeregowych, 2 pary port闚 鈍iat這wo...
Cechy produktu

KODT2200B-2M

Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX single mode, gniazdo FC/SC/ST; 22 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, zasilanie 12VDC, 24VDC, 48VDC, 110VDC, 110VAC/220VAC/220VDC, monta w szafie, temperatura pracy -40 do +85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX single m...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x ...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x ...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 16x...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x ...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwiatrakowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/SC/ST; 22 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, zasilanie 12VDC, 24VDC, 48VDC, 110VDC, 110VAC/220VAC/220VDC, monta w szafie, temperatura pracy -40 do +85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mo...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, monta w szafie, bezwentylatorowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 4x 100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 24x...
Cechy produktu
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/SC/ST; 16 port闚 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, zasilanie 12VDC, 24VDC, 48VDC, 110VDC, 110VAC/220VAC/220VDC, monta w szafie, temperatura pracy -40 do +85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mo...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »