I-2532

Konwerter
Urz康zenia ethernetu przemys這wego
Konwertery
Ethernet przemys這wy
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Konwerter CAN/安iat這w鏚 (RoHS)

I-2532

Konwerter CAN/安iat這w鏚 (RoHS)
ICPDAS
et-7042 opis eng
Konwerter CAN na 鈍iat這w鏚 z wtyczk ST. I-2532 jest ekonomicznym rozwi您aniem dla zastosowa, kt鏎e wymagaj ochrony przesy豉nych danych przed ods這ni皻 elektryczno軼i, przepi璚iami b康 korozj chemiczn.

Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze ST, wielomodowy
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze S...
Cechy produktu
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze ST
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze ST...
Cechy produktu
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze ST, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze ST
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze SC
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obs逝ga full duplex, 陰cze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, monta 軼ienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze SC, wielomodowy
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze S...
Cechy produktu
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze SC
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze SC...
Cechy produktu
Zarz康zalny konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100Base-TX RJ45, montowanie na szynie DIN, protoko造 Telnet, SNMPv1/v2, LLDP, HTTP, Modbus TCP, FTP, TFTP
Zarz康zalny konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/1...
Cechy produktu

KOM300M-M

Konwerter
Konwertery
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wej軼ia zasilania
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 wielomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-M

Konwerter
Konwertery
Typ urz康zenia ZigBee
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu
Niezarz康zalny konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy, wielomodowy, 1x 100base-fx, 1x 100base-tx, RJ-45, wt
Niezarz康zalny konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy, wielomodowy, 1x 100base...
Cechy produktu

KOM600-1M-1T

Konwerter
Konwertery
Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓, IP-50, wielomodowy, DIN rail, wall mount
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1 x RJ-45, 100BASE-FX, wt...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fm-SC-2

Konwerter
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj monta簑
Rodzaj switcha
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »